Bezmaksas informācijas izvietošana

Jebkuram mazajam uzņēmējam, mājražotājam vai pašnodarbinātajai personai, kura pamatdarbības vieta ir reģistrēta Ogres novadā un tas kaut ko audzē, ražo vai rada pakalpojumu, ir iespēja iesniegt projektam "Ogre rullē!" informāciju izvietošanai dažādos tematiskajos apkopojumos un e-ceļvežos, kas top šajā mājaslapā, Pamatinformācijas izvietošana - bez maksas.

Kā iesniegt informāciju izvietošanai projektā "Ogre rullē!"?

Ja par Jums informācija vēl nav atrodama mūsu mājaslapā, tad atrodiet savam produktam vai pakalpojumam atbilstošo tematisko projektu un aizpildiet pieteikuma anketu. Ja sniegtais pakalpojums vai ražotais produkts neatbilst jau realizētajiem tematiskajiem projektiem - informāciju par sevi (logo, fotogrāfijas, īsu aprakstu un kontaktinformāciju) sūtiet uz e-pastu: ogrerulle@gmail.com. Izskatīsim iespēju tās izvietošanai tuvākajā laikā, veidojot jaunus tematiskos apkopojumus,

Uzņēmējs, kura sniegtie pakalpojumi vai ražotās preces atbilst  vairākiem tematiskajiem apkopojumiem vai e-ceļvežiem, pēc "Ogre rullē!" ieskatiem var tikt izvietots arī vairākos.

Ja informācija par Jums jau ir sagatavota, balstoties uz publiski pieejamo informāciju, un izvietota šajā mājaslapā, bet vēlaties tajā veikt precizējumus - rakstiet e-pastā ogrerulle@gmail.com vai sazinieties rakstot ziņu Facebook profilā.

Kādos tematiskajos apkopojumos un e-ceļvežos šobrīd var pievienot informāciju?

Darinājumi, kas top Ogres novadā

Gardumi no Ogres no


Kur tiek izvietota un izmantota informācija par uzņēmējiem?

Informācija tiks izmantota, lai sagatavotu īsu uzņēmuma aprakstu izvietošanai tematiskajos apkopojumos vai e-ceļvežos par Ogres novada uzņēmējiem/zīmoliem, kas tiek publicēti šajā mājaslapā.

Papildus informācija tiek izvietota projekta "Ogre rullē!" Facebook profilā, Instagram profilā un Facebook grupā "Ogre rullē!" uz doto brīdi ar ar nepilniem 2000 dalībniekiem. No iesniegtajiem vai publiski pieejamajiem materiāliem par Ogres novada uzņēmēju var tikt veidotas arī papildu publikācijas sociālajos tīklos. Visas publikācijas ir ar mērķi  - popularizēt Ogres novada uzņēmējus un veicināt pakalpojumu vai preču pieprasījumu.

No sirds lepojamies ar katru no Ogres novada darītājiem un vēlam veiksmes!

Papildu reklāmas iespējas

Aicinām Ogres novada uzņēmējus izmantot projekta piedāvātās iespējas savu darinājumu vai pakalpojumu reklāmai izmantojot kādu no piedāvātajiem reklāmas risinājumiem:

Reklāmraksts  ir reklāmdevēja iesniegta rakstiska komercinformācija, kas tiek publicēta mājaslapā www..ogrerulle.lv un izcelta sociālajā tīklā Facebook.

Reklāmrakstā papildus izvetojami:

  • Fotogrāfijas
  • Video
  • Interaktīva karte
  • Linki uz mājaslapu, sociālajiem tīkliem
  • Cita kontaktinformācija

 Reklāmraksta publikācija
 Publikācijas cena (EUR)
ar izcelšanu 1 nedēļu
10 EUR
ar izcelšanu  2 nedēļas
18 EUR
ar izcelšanu  4 nedēļas
32 EUR
 ar izcelšanu 2 nedēļas
+ Facebook konkurss
 20 EUR
+ balvu fonds vismaz 15 EUR

Cenas spēkā no 01.09.2021.

Iesakaties!  Pirmajam reklāmraksta pasūtījumam + 1 izcelšanas nedēļa bez maksas

Svarīgi! Projektā netiek izvietota politiskā reklāma, kā arī reklāma, kas pārkāpj Reklāmas likumu vai citus LR normatīvos aktus,

Papildus serviss:  ja nepieciešams varam palīdzēt arī ar reklāmas materiāla sagatavošanu, izmaksas sākot no 35 EUR.

Sazinies ar mums rakstot: ogrerulle@gmail.com

Reklāmas risinājumu pasūtījums

Ja esi nolēmis izmantot projekta "Ogre rullē!" piedāvātās reklāmas iespējas, veic rezervāciju aizpildot formu